Zahradní centrum

Jako firma působíme na trhu od roku 1991. Za tuto dobu máme na svém kontě více než tisícovku úspěšně realizovaných zahrad a doufáme, že i stejný počet spokojených zákazníků. Svoji práci neustále zlepšujem nejen na základě dlouholetého sbírání praktických zkušeností, ale i při odborných cestách po Evropě - Rakousko, Německo,Belgie,Francie, Anglie, Irsko, Švédsko, Norsko a pravidelně Holandsko. Navštívili jsme mimo jiné Izrael a v letošním roce USA. Díky spolupráci a dobrým vztahům s širokou škálou dodavatelů a spolupracovníků, máme na trhu jisté a stabilní postavení.

Firma se od vzniku zabývá návrhy a realizací

Zahrad na klíč - tj. projektové řešení, konzultace s klientem, počítačové zpracování ve 3D včetně stavebních a terénních úprav i technického řešení (bazény, oplocení, krby, terasy, zídky, osvětlení, jezírka , zeleň v nádobách ad.)

realizací závlahových systémů po konzultaci s klientem zpracujeme jak návrh tak i finanční propočet nákladů na závlahový systém vaší zahrady. Závlahy realizujem jak v nově zakládaných zahradách, tak i v těch dříve založených.

Projektujeme a zároveň realizujeme výsadby veřejné a městské zeleně, zeleně v průmyslových zónách, krajinné zeleně, zeleň na vesnicích, zahrady mateřských škol, okolí sportovišť ad.

Tel./fax:
Mobil: 777 598 000
Email: vera.rezacova@email.cz